| xyz99 a întrebat:

De 2 zile nu imi merge facebook-ul... [ am router ROMTELECOM ]. Cand dau click pe link-ul facebook imi apare :
" Certificatul de securitate al site-ului nu este valid etc ". Mentionez ca am incercat tot ce este posibil : am sunat la Romtelecom, am resetat calculatoru, am inchis-deschis routerul, si am incercat si pe Chrome, Mozila si Eplorer dar nu merge!
Ma puteti ajuta?... Funda :*

3 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Sal am patit-o si eu!
secretull e sa scoti bateria din placa de baza! e o eroare de sistem
inainte de asta inchide fortat pc din butonul de start
si lasa cateva secunde fara baterie... apoi o pui la loc cum a fost ia pusa... si deschide si vezi daca mai face asa Bafta

| Maria_Daria_1993 a răspuns:

Verifică dacă ceasul calculatorului este setat bine.

| Simescu_Andrew_1995 a răspuns:

Data si Ora nu sunt setate... seteazale si va mergewinking Good Luck