| Pussy21 a întrebat:

Buna ......de 5 zile îmi este rău la stomac si nu știu de ce? Știe cineva?( va rog fără jigniri)

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Alimentația. Poate, mănânci nesănătos, ori ai mese neregulate. Ai grijă ce mănânci, nu înghiţi nimic nemestecat. Evită prăjelile. Consumă iaurt, brânză de vaci, urdă, telemea nesărată, banane, compoturi, ceaiuri calde, până îți trec durerile. Dacă acestea continuă, trebuie să te duci la un medic specialist, pentru un diagnostic exact. Sănătate multă!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie de 6. sad
Ai putea sa dai mai multe detalii.