| vikirikimiki08 a întrebat:

Buna. De aproape 2 luni vorbesc zilnic cu un baiat, insa nu ne-am vazut pana acum. Mentionez ca este foarte ok cu mine, nu imi vorbeste urat, ma intreaba mereu daca sunt bine daca am mancat, imi da sfaturi acolo unde considera el. Este un tip care tine mult la aspectul lui, ( sala, mananca mereu sanatos, odihna 8 ore). Mi a spus recent ca tocmai in august ne vom vea pentru ca atunci considera el ca fiind mai liber. Totusi considerati ca este posibil sa imi ascunda ceva si cele de mai sus sa fie doar motive?

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fizic vorbind, care e distanța dintre voi?

| vikirikimiki08 explică (pentru sierra1):

Bucuresti? eu sector 4 si el sector 3.

| sierra1 a răspuns (pentru vikirikimiki08):

Atunci e problmă la mijloc. Măcar v-ați văzut online (chat video)?

| vikirikimiki08 explică (pentru sierra1):

Nu, din pacate

| sierra1 a răspuns (pentru vikirikimiki08):

"ma intreaba mereu daca sunt bine daca am mancat"

e clar, are măcar 50 de ani și cine mai știe ce ascunde!

| 1onur a răspuns:

Pentru mine este un răspuns enorm de greu Domnișoară. Nu știu cine este el cu Adevărat și eu nu te pot să-ți spun sa faci cum vreau eu că ar fi greșit. Și nu vreau Doamne Dumnezeule ferește să pățești ceva. Măcar să știu cine este așa de da altfel nu am cum da știu cine este el cu Adevărat.

Sunt mulți nenorociți care la prima oră sânt îngeri până te aduce la pat și vor sa se culce cu tine și după te lasă ai mere grijă și deschide ochii cu Adevărat sânt multi nenorociții care așa le fac la fete.

| 1onur a răspuns:

Bă ești fată mă frate te duci Sâte vezi cu unul de pe internet ce dacă este de al ține din oraș asta îl face mai puțin periculos? Stai cuminte cumetre stai cuminte că tiktokul ăla va nenorocit calea rău de tot nici macar nu-ți pui întrebarea să-ți iei ceva la tine un spray ceva de unde ști tu va ABEA IN AUGUST până va vedeți voi nu vrea să-ți afle situația cu familiale ta păi? Asta te-ai gândit? Nu nu nu-ți spune astea tiktokul? Ăștia așa fac afla situația ta cu familia ta cum ești cum te înțelegi cu ei daca te vede că nu te înțelegi cu ei imediată bagă vrăjeală ( iubire haide sane mutăm) până în august are el timp cu tine sa afle totul despre tine ști câți proxeneți au loverBoy dinaștia care lucrează pentru ei si racoleza femie fete minore domnișoare ști câți sânt in România? O groază uită-te numai pentru anul 2024 câte fete câte femei câte domnișoare sunt zi de zi recoltate dispărute violate tot așa cu internetului ăsta al vostru proxeneți au măini si oamenii peste tot nu mai fi oarbă ca ești sa nu-mi spui că nu ești ca ești.

| vikirikimiki08 explică:

Bucuresti, eu sector 4 si el sector 3.

| 1onur a răspuns (pentru vikirikimiki08):

Nu merge Sâte vezi cu el fără să ai ceva lângă tine in București este jale rău eu am muncit acolo 8 luni de zile in construcții știu bine zonele alea căci eu am stat la sector 2 și le-am umblat pe toate ai mare grija la băiatul ăsta și fără să știe părinți tăi de el nu lua nicio deciziei și nu face nici mișcare nu știe de cine dai mă fată și îți iese unul în cale care te duce cu vrăjeală și iubi iubi iubi până Doarme cu tine și după te lasă chiar atâta de Orban poți fi mă? Nu-ți pui deloc întrebări aste că ești fata mă nu băiat gata l-ai găsit pe unul pe internet ți-a trimis emojuri te mine și gata te vezi cu el? Tu ești conștientă de unde iei sfaturi Sâte vezi cu el? Tot de pe internet de unde dracu sa mă ia pe mine mă ști tu pe mine? Nu mă ști tot pe internet sunt la celălalt capăt al lumi și vin eu să-ți spun cum sate aperi de toți aurolaci din București? Ști cânți sânt din ăștia "băieți" buni pe lumea asta? N-ai habar câți sânt la început "îngeri" și după te folosește și ce ai făcut? EȘTI FATĂ NU BĂIAT GÂNDEȘTE LA BINELE TĂU NU LA UN BĂIAT. Nu mă înțelege greșit te rog frumos din toată inima mea nu mă înțeleg greșit da voi generația asta mai tânără sunteți prea inocenți și fragil nu aveți habar câtă lume rea este pe pământul ăsta nu aveți habar eu am stat in Bucureștiul ăla știu toate sectoarele le-am umblat și nopțile și ziua plină după ce veneam de la muncă este Destrăbălarea mare acolo rău de tot.