| anonim_4396 a întrebat:

De astazi am inceput o dieta. Nu este una standard, e pe gustul meu. Asta-vara am slabit cu ajutorul ei 8 kg. Nu mananc prajeli, sosuri, nu exagerez cu dulciurile si nu beau suc. Vara mi-a fost mai usor, dar acum este foarte greu. Nu stiu ce sa mai mananc. Exceptand carnea la grill/gratar, legume si fructe, ce as mai putea manca?

1 răspuns:
| andreeeeea a răspuns:

Si eu am inceput o dieta astazi:d
Mai poti manca iaurt, si supe.dar ai grija ce fel de supe: de preferat cele de legume sau asa. fara galuste teitei sau alte cele