| Dydydodo a întrebat:

De când sunt într-o relație prietenul meu cel mai bun s-a schimbat. Pe lângă faptul că a fost ultimul care mi-a zis "Să vă tina " si nici nu voia sa ma asculte cand ii povesteam de el, mereu cand ii vb de acest băiat vrea sa para interesat și fericit, dar cunoscandu-l atat de bine stiu ca se preface și ca nu este asa... uneori chiar pare trist. Oare sa nu ii pese de mine sau sa fie altceva?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Ii place de tine iar faptul ca tu ii spui mereu cat de minunat este iubitul tau il face sa se enerveze.Este gelos logic

5 răspunsuri:
| metehne a răspuns:

Te place și a devenit gelos.

| Ryumex a răspuns:

Ii e ciuda ma. logic

| sofisis a răspuns:

E gelos cel mai probabil happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa cred ca esti atat de oarba.

| peperonies a răspuns:

De ce l-ar interesa ce face iubitul tau?