| nickymyki a întrebat:

Buna,de câteva zile am grețuri si dureri la nivelul ovarelor, menst trebuie sa imi vina in 12 zile, viata sexuala o am activa cam de aproape 4 luni,menționând ca nu ne protejam deloc(folosim metoda retragerii,stiu ca nu e safe deloc pentru ca lichidul preej. poate conține spermatozoizi).
Întrebarea mea este pentru ca sunt îngrijorată, poate sa fie o sarcina? nu vreau nici sa fac un test de sarcina momentan.Am decis sa va intreb pe voi prima data.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca potae fi o sarcina odata ce nu ai avut sex protejat.