| madalina00 a întrebat:

De ce daca intru pe youtube si vreau sa vad un filmulet dupa 2 minute se pune pauza automat si nu mai merge? mersi anticipat

2 răspunsuri:
| Shuellen a răspuns:

Nu este suficienta viteza de la net pentru a se incarca tot video. Daca alte programe merg inseamna ca el functioneaza cu ajutorul a mai putina viteza de cautare a internetului. Daca sti cauza gasesti si solutia.Viteza netului este cauza care trebuie imbunatatita.

| sandybelle a răspuns:

Din cate stiu eu (nu sunt experta), atunci cand intri pe un site pentru a vizualiza un video, trebuie sa ai spatiu in C. Daca in C ai doar un mega spatiu liber, atunci de pe internet vei putea vizualiza doar un mega dintr-un video. Solutia ar fi sa eliberezi spatiu in C, zic eu.