| ionuttemeri a întrebat:

Buna de ce fetele ce sunt frumoase sunt intotdeauna fitoase? eu presupun ca ele stiu ca sunt frumoase si tocmai de aia se dau ele mari.

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prin rautate cred ca atrag fama, dar atrag minti turbii de nivelul lor si fac sa sufere suflete nevinovate in anumite momente din viata. Sfatul meu e sa nu le dai atentie, o pierdere de timp sa le bagi vorbe in gat ca la interogatoriu.

| Felys a răspuns:

Se rasfata, tocmai datorita faptului ca sunt bagate in seama de prea multi baieti, cand vor mai creste o sa le treaca fumurile, o sa vada ca nu li se ofera pe tava atentia si admiratie vesnic

| Neberius13 a răspuns:

Dar tu de ce eşti atât de idiot, clonă penibilă a societăţii condusă de stereotipuri?

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Poate da din cauza ca unele sunt bagate in seama de foarte multi baieti si cred ca li se cuvine totul atunci dar cu timpul unele dintre acestea vor observa ca nu intotdeauna daca esti frumoasa trebuie sa ti se faca toate cererile

| miru20cmrecords a răspuns:

Exact.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca bine presupui, iar pe ramzic trebuie sa-l raportezi

| wolder a răspuns:

Rasfatate, primesc prea multa atentie pentru ca-s frumoase

| karsivan a răspuns:

Pai este ca fructul interzis, daca ar fi ok le-ai mai dorii?

| Alcyon a răspuns:

Pentru ca baietii roiesc in jurul lor si le place sa se dea mari.

| ProfaDeCeVreiTU a răspuns:

Sunt fitoase pentru ca nu sti sa scrii. Vorbeste cu ele, le spui ca vei citi prima carte din viata ta si te vor aprecia.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Nu-s toate.

| unknøwn a răspuns:

Fetele frumoase sunt întotdeauna fiţoase cu rataţii.
Că dacă dă peste un bărbat calumea care nu-i permite fiţe, n-o să mai fie fiţoasă.

| Adita1988 a răspuns:

Nu-s fitoase, ai rabdare ca si astea de care zici tu o-r sa puna botul si astea sufera cel mai tare dupa un baiat happy ai incredere in mine ca stiu ce-ti zic happy

| gingergirl1 a răspuns:

Nu e adevarat, nu sunt toate "fetele frumoase"sunt asa!
Cunosc si fete urate (da, stiu ca toti suntem frunosi in felul nostru)dar pe.langa faptul asta sunt proaste de pica mai au si figuri in cap...straight face