| Alëxąndŕą a întrebat:

Buna de ce o cheama asa pe mama lui Dylan Sprouse si Cole Sprouse (Zack si Cody) o cheama Melanie Wright si nu Sprouse?

4 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Ea are probabil numele de inainte sa se casatoreasca, adica a divortat, iar copii au numele tatalui

| smiley11231 a răspuns:

Pentru ca probabil acolo se pastreaza numele de fata la femei si copiilor li se da numele de familie a tatilor. tongue.

| LucaTheodor a răspuns:

Buna!
Pe mama lor o cheama asa pentru ca parca in 1997 a divortat si copii au ramas cu numele tatalui.

| maryem a răspuns:

Nu stiu