| Anonnnnn a întrebat:

de ce toata lumea e inebunita dupa funda?
fundoiirolling on the floor)
laughing
laughing))))

Răspuns Câştigător
| AliiB a răspuns:

Pff, nu stiu :-s
Niciodata nu am cerut funda. oh go on Consider ca trebuie sa dai funda doar daca raspunsul e multumitor si nu la mila.hee hee

15 răspunsuri:
| mistakeofyourlife a răspuns:

Buna intrebare, dar nu stiu...batting eyelashes Probabil se cred mai interesanti daca au nu stiu cate funde. In orice caz eu cred ca e mult mai important calitatea raspunsului tau si daca intr-adevar il ajuta cu ceva pe respectiva persoana.

| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Pai pentru ca daca ajungi sa ai foarte multe funde, primesti puncte si ai sansa sa devii expert TPU ( cel putin asa stiu din cate am auzit ) happy

| DeeaLove4 a răspuns:

Nu stiu hai da funda te rog:]]

| Blondamea a răspuns:

Pentru ca vor sa ajunga userii anului

| Denisa_3637 a răspuns:

Pt ca e tare senzatia sa vz ca ai mai primit o fundita love struck.Si sincera sa fiu euu ma uit cu uimire la cei care au 100 si ceva de funditsee. Mi se pare tare sa ai multe! :d.
Asta e parerea mea.acuma sti cum e fiecare cu a lui laughing)!

| Denisa_3637 a răspuns:

Am uitat! funda? laughing.

| lOllipOp a răspuns:

Vor sa ajunga experti TPUlaughing thinking

| Ioanantonia a răspuns:

Eu nu sunt...sincer nici eu nu stiu cu ce ajuta?!

| MyTzZy a răspuns:

Pai vor sa ajunga experti TPU si in cele din urma poate chiar user-ul anuluibig grin

| cici_7887 a răspuns:

Cand te uiti pe profilul unui utilizator te uiti mai intai la funde. Cu multe funde cu atat devii mai repede expert [cum cred unii], iar expertii sunt respectati. Obesia este plictisitoare si innebunitoare.

| ChristianT a răspuns:

Cu cat faci mai multe funde cu atat iti maresti rangul. Funda laughing?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa devina expert TPU si poate daca ii admirat de mai multi utilizatori TPU poate devine Userul Anului. Fundoii?

| miscarica a răspuns:

Nu stiu nici eu

| miscarica a răspuns:

Nu stiu!