| Shara17 a întrebat:

de ceva timp am inceput sa vorbesc cu un prieten ( cu care am fost colega pan in clasa a 5-a sau a 6-a) ne intelegem foarte bine si radem mereu, si el ma saluta pe facebok in fiecare zi si la 3 secunde dupa ce intru big grin dar cand am vorbit sa iesim pe afara a doua zi a gasit o spuza. "lenea" laughing si normal ca nu m.am suparat, dar ma gandesc: daca ma place dc nu a vrut sa ne intalnim? sau stiu eu... aa si cand radeam ntr.o zi ca ne pune.am intrebari amuzante mi-a spus ca e timid da' nu prea mi se pare! happy Astept pareri, multumesc mult :*

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Pai cred ca face to face nu se descurca asa bine ca pe facebook, e nesigur pe el si probabil de aia n-a vrut.
Sau doar a amanat intalnirea, si acum e pe TPU cerand indicatii despre cum sa vorbeasca cu o fata frumoasa pe care o place

| Shara17 explică (pentru greyhound):

laughing mersi, dar e vreo posibilitate ca doar sa ma vada ca o prietena si sa incerce sa ma faca sa ies cu varul lui... ( adica cand am inceput discutia a adus vorba de el si mai multe)?

| greyhound a răspuns (pentru Shara17):

O exista si posibilitatea asta, pana la urma noi doar ne dam cu parerea, nu putem sa stim cu siguranta ce e in mintea lui.
Nu-ti ramane decat sa vezi cum evolueaza lucrurile.

3 răspunsuri:
| summerparadise a răspuns:

Poate intr-adevar e mai timid. Incearca sa.i castigi increderea si apoi sa-i ceri sa iesiti.