| foofo a întrebat:

Buna de ceva timp am intrebat un baiat daca vrea sa fie cu mine, el spune ca ii cam ia timp sa se gandeasca... asta inseamna ca nu-i place de mine?

8 răspunsuri:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Asta inseamna ca nu site ce vrea, e nehotarat, si da e posibil ca nici sa nu-i placa.

| victorandrei a răspuns:

Inseamna ca isi cauta mai multe variante laughing

| Trippy a răspuns:

Exact.

| pcsick a răspuns:

Nu totul tine de infatisare draga, uita-te la un trandafir, e atat de frumos. asta tine 3 zile dar te plictisesti de el in 3 minute pentru ca nu vorbeste, nu iubeste, nici macar nu misca.
iubirea se castiga nu se cerseste.

| andreismiley1983 a răspuns:

S-ar putea sa te respinga pentru ca cum ai spus tu nu te place si nu stie cum sa-ti spuna....sau s-ar putea sa nu stie ce simte

| foofo explică (pentru andreismiley1983):

Eu l-am intrebat prima data daca crede ca-s "urata" si-a zis nu. dar nu inteleg de ce-i mai-i timp.

| andreismiley1983 a răspuns (pentru foofo):

Ok inteleg ce spui tu dar nu cred ca daca un baiat te-ar intrebat daca ii urat sau nu eu nu cred ca i-ai spune ca ii urat chiar daca ii...varianta asta e daca ai un pic de obraz

| blondyynacryyss a răspuns:

Gandeste-te ca poate el este intr-o relatie cu altcineva si poate persoana respectiva a pus sentimente (poate chiar si el tine la ea si ii este greu sa o paraseasca)...sau ar mai fi o varianta...este posibil sa nu ii prea placa de tine si asteapta ca totul sa vina de la sine. Sfatul meu este sa nu il presezi, poate vrea sa fie el cel care face primul pas si vrea sa te surprinda intr-un mod placut. sper ca te-am ajutat. bafta!