| Isa793777383 a întrebat:

Bună! De ceva timp folosesc Snapchat și am adăugat în j jur de 600 de prieteni și vreau să fac scurtături și să fie toți adăugați problema e ca o scurtătură are doar 200 de prieteni și după când fac alta apar toți și am încercat să îi adaug în funcție de literele alfabetului și să continui de unde am rămas cu fosta scurtătură dar tot nu îi adaug pe toți. Ce pot face?

1 răspuns:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

600 de prieteni!
Cand ai timp sa vorbesti cu fiecare?
Vezi tu, limitele alea sunt impuse cu un rost.
Fa-ti cativa prieteni adevarati, nu mai incerca sa fii vedeta! Nobody cares!