| Lola_3985 a întrebat:

Buna happy De ceva timp mi s-a facut frica ca nu o sa am niciodata un iubit. Am 171 cm si 66 kg si cu toate ca mama si prietenii spun ca arat ok, mie mi se pare ca nu...Si de asta cred ca nu am un prieten. Si prietena mea ce mai buna are primul ei iubit si ma bucur pentru ea pentru ca el chiar este de treaba, doar ca mi-as dori si eu sa am pe cineva care sa ma iubeasca... Ajutati-ma sa ma lamuresc pls. Dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| rry a răspuns:

Sunt sigura ca iti vei gasi persoana potrivita care va stii sa te aprecieze si sa te iubeasca. Faptul ca ai 66 kg nu cred ca te impiedica sa ai un prieten.Invata sa te apreciezi asa cum esti si fii mai increzatoare in tine..multa bafta

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti e frica numai noapte sau si ziua?

| Lola_3985 explică:

Conteaza? happy

| Gabonetpu a răspuns:

Deci sa lamurim situatia! :X Tu nu ai un iubit poate ca esti timida. Uite sa iti d-au un exemplu. Eu pana la varsta de 13ani nu am avut o prietena deoarece eram foarte timid, dar intr-o zi mi-am luat inima in dinti si i-am spus unei fete(de care eram indragostit) daca vrea sa fim impreuna si ea s-a mai gandit cateva zile si mi-a dat raspuns. etc etc. (pot scrie un roman daca vrei dar nu asta e ideea) deci i-ati inima in dinti si spune-i pers de care esti indragostita adica mie(glm) ca vrei sa fi-ti impreuna...ai inteles? da-mi j mie un fb cv sa purtam legatura, funda?

| Stanciu_Shilmes_1998 a răspuns:

Eu zic ca nu ai o problema fizica sau ca sa ne lamurim cu totii pune o poza aici(imageshack faci un cont pui o poza cu tine) si sa vedem care este problema in caz in care arati ok... inseamna ca esti timida si iti este rusine sa spui ceea ce simti.

| Ana_7904 a răspuns:

Stai linistita, toate la timpul lor. Sunt sigura ca exista multi baieti care vor sa le fii prietena.Eu am 16 ani si nu am prieten asta pentru ca nu am intalnit persoana potrivita dar mai am timp, la fel si tu fii mai increzatoare si la momentul potrivit o sa gasesti un baiat potrivit pentru tine.