| anonim_4396 a întrebat:

De ceva vreme imi place mult mult sa mixez. Am cerut parerea unora si le place cum mixez. Imi puteti recomanda un site unde le-as putea publica sa le asculte ceva lume? happy [nu am uitat funda]

3 răspunsuri:
| sisoloco a răspuns:

Fa-ti un blog al tau pe care sa postezi melodiile tale

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bine ar fi sa le publici pe twiter, acolo sunt multe staruri reale care ar putea observa munca ta, plus numaidecit trebuie sa le faci publice pe youtube.bafta

| Alexandru_Gigi_1997 a răspuns:

Poftim fourumul meu de DEAJEI http://gigi.forum-gratuit.ro/ is destia pasionati de mixuri poti s mai inviti