| coooooo a întrebat:

Buna,de ceva vreme imi place sa particip la conursuri, pe facebook.Cine participa la concursu always platinum care, la a3a misiune, unde se ascunde ultima crema? help

1 răspuns:
| Ratiu_Ralu_1988 a răspuns:

Am cautat si eu ceva timp, dar m-am prins de faza pana la urma. deschizi pagina aia cu articolul, si in dreapta o sa-ti apara reclama la always platinul, si in reclama respectiva apare crema, sau pantofii sau geanta, ce o fi. si dai click acolohappy