| imjustagirl000 a întrebat:

De curand am aflat ca celei mai bune prietene ii place de acelasi baiat de care imi place si mie (mentionez ca acel băiat este si coleg cu noi). De cam o luna, doua, am observat ca de fiecare data cand vorbesc cu acel baiat, prietena mea vine si ne intrerupe. Probabil o face din gelozie, dar exagerează. Niciodata nu pot sa vorbesc linistit cu el, pentru ca mereu suntem intrerupti de prietena mea. Sincer, a facut asta tot timpul, dar eu tocmai acum am realizat. Eu nu mai vreau sa fim prietene, si nu numai din acest motiv. Ea este o influenta rea, mereu isi bate joc si nu mai pot vorbi cu nimeni pentru ca ea vine imediat. Nu as putea sa ii spun in fata ca nu mai vreau sa fim prietene. Nu stiu ce sa fac. Ajutor?

1 răspuns:
| Girlwholovesleep a răspuns:

Of.De ce sa va certati pentru un baiat? toate astea se intampla din cauza lui, nu ii spune nimic, va cauta sa iti faca mai mult rau.Cat despre el, lasa-l sa aleaga.