| anonim_4396 a întrebat:

De curand am vrut sa imi fac un jurnal dar ceva ma retine sa scriu tot ce am pe suflet.Nu e frica ca cineva l-ar putea gasi.Imi poate spune cineva care ar putea fi problema si cum o pot rezolva? Chiar imi doresc foarte mult sa am un jurnal.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Normal. E o teama justificata. Teama de a scrie pe foaie tot ce simti.Cand vei reciti ce ai scris in prima instanta te vei ingrozi, apoi vei fi uimita si la final, impacata cu tinewinking
Asa am patit si eu prima data.Acum dupa aproape 200 de pagini scrise, instinctul de a spune tot ce cred e o rutina.Numai in fata foii ca in restwhistling

| Teddy_6725 a răspuns:

Pai juranalele de obicei au cheita il poti inchide cu cheia si sa ascunzi cheia eu imi ascund juranalul intre haine...depinde de ce locuri mai ai prin casa unde nu cauta parintii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ascudetil sa nu til gaseasca parinti

| deeyutzikprintzesik a răspuns:

Poi pune-l unde unde nimeni nu sar gandi ca e acolo si mie mi s-a intamplat dar atunci cand scrii du-te in lumea ta...