| didik15 a întrebat:

Bunahappy de curand(ieri) mi-a aparut o mica pata alba pe mana. e o decolorare mai vizibila a pielii si nu am idee ce este si de la ce ar putea sa imi apara.Am inceput sa ma sperii ea nu e mare dar pana acum nu am mai avut asa ceva...idei ceva?

1 răspuns:
| alex_4140 a răspuns:

Nu te speria e din cauza ca te-ai zgariat te-ai taiat etc. eu am avut vreo doua dar
mam enervat pe ele si am bagat acul si am scos cate putin iar a doua zi n-am mai avut nimic. daca ti-e frica sa bagi acul happy poti sa le lasi asa ca nu te deranjeaza