| Julia125 a întrebat:

de curand mi-am cumparat o tableta maxell si nu mai pot descarca nimic pe ea ( jocuri) si am f. multa memorie, si m-am gandit sa descarc pe laptop jocurile, dupa care sa le bag pe tableta. e o idee buna? si ce site ar trebui sa folosesc? (P.S. am incerca sa mai descarc un joc pe laptop dupa care sa il bag pe tableta, dar nu a mers)

Răspuns Câştigător
| xBesTLifeX a răspuns:

E o idee mult mai buna decat descarcatul de pe Magazin Play deoarece nu iti ia mult timp la descarcare si la instalare.

Uite aici niste site-uri cu jocuri pentru android:
http://www.apkmania.co/
http://www.appsapk.com/

P.S: Daca ai descarcat un joc.apk baga-l direct pe tableta.Dar daca ai descarcat un fisier.zip sau.rar dezarhiveaza-le in calculator si dupa bagi fisierul.apk pe tableta.

P.S 2: Ca sa poti instala jocurile intra in SETARI>APLICATII>SURSE NECUNOSCUTE (bifeaza casuta)
FUNDA?

1 răspuns:
| DeDeLoVe a răspuns:

Nu ai cum jocurile de pe tableta sunt facut pentru tableta, ai incercat sa descarci de pe web store?