| Alexutzaaaaaaaa a întrebat:

Buna de curand mi-am facut skype si nu stiu cum sa il folosesc nu stiu ce faci pe el thinking cine imi poate zice sau un site unde pot vedea insructiuni sau cum sa il folosesc trebuie neaparat descarcat? funda plzzz :*:mersi

Răspuns Câştigător
| geo691 a răspuns:

Trebuie sa il descarci de pe site sa iti faci un cont si la instalare daca e sa il pui in limba romana pentru usurinta la utilizare, este gen yahoo dar se vede camera video mai bine din cauza asta se foloseste mai des are si jocuri interesante la dublu.

2 răspunsuri:
| M3rY a răspuns:

Ca sa folosesti skipul trebuie descarcat si dupa aia trebuie sa-l folosestii exact ca pe yahoo sa bagi prietenii.etc, eu vb cu parinitii mei pe skipe ca se aude mai bine si se aude mai binewinkingkiss

| M3rY a răspuns:

Ca sa folosesti skipul trebuie descarcat si dupa aia trebuie sa-l folosestii exact ca pe yahoo sa bagi prietenii.etc, eu vb cu parinitii mei pe skipe.