| GeorgianaT1 a întrebat:

De curand mi-am facut un blog dar nu stiu cam ce subiecte i-ar interesa pe adolescenti in general.Imi puteti spune cam ce v-ar interesa? Cele mai bune subiecte primesc funditaa!

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Tot ce este pentru Prima data, are impact puternic in randul tinerilor.

| irina20 a răspuns:

Primul saru
Prima iubire
Primul act sexual
"M-a inselat"
"Il place si prietena mea"
"Il plac pe iubitul surorii mele"
"Parintii mei nu-l plac pe iubitul meu"
"Cum sa scap de cosuri"
S.A.M.D.
Care e numele blogului?

| ElectronicSound a răspuns:

Multe dintre colegele mele sunt indragostitie de diferite trupe, cum ar fi One Direction, Little Mix, etc. fa ceva de genul, sau poti sa faci despre/cu/pentru desenat. poate ai talent sau daca nu macar dale sfaturi si din astea sper ca te-am ajutat. ps : da' da si tu blogu zgarcitule sa vada si astia de pe TPU! 1111

| LuluExo a răspuns:

Prima data pentru tineri dragoste,prieteni,prima intalnire,beauty,in out la haine,vedete,mottouri,shopping,fashion,teste, horoscop, rezolvarea problemelor(cu parintii, la scoala, marea iubire.prieteni)
Aceste sunt pentru fete mai degreaba! Sper ca te-am ajutat! :*