| OglindaOarba a întrebat:

de curand mi-am instalat MSN`ulbig grin.toate bune si frumoase pana am vrut sa mai adaug un ID.Nu am multe ID-uri in lista de MSN dar cand am vrut sa adaug inca unul imi zice ca trebuie sa-mi sterg un contact.Pai da` ce-i aici?straight face Numa maxim 10 ID-uri pot sa bag?

2 răspunsuri:
| Rebecaaa29 a răspuns:

Poti incerca sa folosesto Yahoo Messenger e foarte bun si poti adauga cate id doresti!

| OglindaOarba explică:

MaryDulcik98 mrs de raspuns dar deja il folosesc.mi-am instalat MSN-ul ca sa vorbesc cu persoane din afara continentului si nsht ce naiba are x_x