| anonim_4396 a întrebat:

Buna
De curand mi-am luat o pereche de bascheti sub nivelul ousorului de la picior, si dupa o zi de mers cu ei mi-au facut rani ingrozitoare. Ei sunt confectionati din panza si la spate sunt foarte foarte tari.
Stiti vreo metoda prin care ii pot largii si sa-i fac mai acceptabili la spate?

1 răspuns:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

"sub nivelul ousorului de la picior"- hai că p-asta n-am mai auzit-o, lol. laughing
Păi ori prin mers prin casă cu ei, ori să le bagi ceva înauntru, hârtie mototolită de exemplu, să-i laşi cu ea o zi să se lărgească.