| Alexx99 a întrebat:

Buna,de fiecare data cand spun si cea mai mica minciuna sau sunt emotionat incep sa zambesc sau sa rad incontrolabil, ce as putea sa fac sa nu mai am acest tic nervos?

Răspuns Câştigător
| Elena_9064 a răspuns:

Buna. In primul rand la Multi Ani pentru ieri. Iar in al doilea rand stai calm ca nu esti singura persoana cu ticul asta. L-am avut si eu iar apoi am incercat sa nu mai rad si sa fiu normala. Incearca sa te comporti normal. Mult Succes!

1 răspuns:
| Liviu a răspuns:

Depinde pe cine mint, pe ai mei nu prea am nimic, dar pe amici, colegi etcrolling on the floorMa f*t3 un ras de morlaughing) si dupa radem toti muhahhaha oricum depinde si de minciunabig grin
daca e una mai micarolling on the floor) radem toti, daca e una mai grava doar eurolling on the floor