| pinkypuffy a întrebat:

de ieri am observat ca am o galma la gat azi este si mai mare si ma doare urechea putin ce credeti ca este dau funda fara mistouri

2 răspunsuri:
| spike625 a răspuns:

Crre ca ai racit...incearca sa-ti pui niste solutie pentru urechi

| Andrei233 a răspuns:

Nu cred ca e ceva grav.Consumi bauturi carbonizoase, cofenina? Pentru ca acidul fosforic din compozitie ar bloca anumite reactii de rejectie a cantitatii mari de zahar. Durerea e sub clavicula, deasupra, sub maxilar, deaspupra sternului? Da-ne mai multe detalii.