| DianaC a întrebat:

De ieri cand deschid un videoclip pe YouTube, porneste si se opreste în mod repetat, afisand o pictograma de incarcare.Folosesc Chrome, si pana ieri totul era ok. Puteam urmari un videoclip de la inceput pana la sfarsit fara a se bloca. Am dezinstalat si instalat la loc Chrome dar fara nici un rezultat.Ce pot face ca sa mearga din nou?

1 răspuns:
| Avenger69 a răspuns:

Incearca sa-l urmaresti pe un alt browser, cum ar fi Mozilla Firefox sau reinstaleaza Adobe Flash Player de aici:http://get.adobe.com/flashplayer/