| RK_Casi_1991 a întrebat:

de mult ma tot chinui sa scriu un cantec de adormit
, prietena mea ma tot sâcâie la cap sa-i compun un cantec si sa cant cand adoarme. Daca ma puteti ajuta cu asta. ( Nu ma judecati, mersi).

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Ia legatura cu mama ei. S-ar putea sa stie mai bine. Poate este un cantec cu care mama ei a obisnuit-o sa adoarma.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O cerere mai putin obisnuita pentru o iubita. In general nu te culci in prezenta iubitului, se presupune ca iti face placere sa fii cu el, nu ca te plictiseste atat de rau, ca vrei sa te culci. Dar ma rog, poate vrea sa-ti spuna clar ca ii este plictisita intra-atat incat vrea sa para ca adoarme pe muzica ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți să-i cânți cmfldpp de la coma, acapella