| SimonneBX a întrebat:

De multa vreme tot incerc sa-mi fac un jurnal dar mereu am aceeasi problema. Nu stiu cum sa-mi personalizez pagina de inceput. M-am gandit sa scriu cate ceva despre mine. Prima varianta a fost sa scriu in engleza, nu mi-a placut apoi in franceza si apoi in romana... Concluzie va ramane in romana dar o sa folosesc cateva titluri in franceza sau engleza. Ceea ce ma incurca e ca nu stiu ce sa scriu! Mi se pare prea banal sa fac rubrici ca intr-un oracol si sa spun unde locuiesc si altele.
Intrebarea mea este, daca aveti un jurnal cum arata prina pagina la voi? Sau ce idei aveti pentru a o personaliza?
Multumesc happy

1 răspuns:
| Gripa a răspuns:

Prima pagina, de obicei, este goala.Este pagina pe care iti verifici pixu,daca mai scrie au' ba,este pagina pe care mai scrii cate o injuratura p'orma hasurezi sa nu vada nimeni ce imaginatie bolnava,in materie de injuraturi ai, mai desenezi cate o steluta, cate un penis etc...