| Emilia1015 a întrebat:

De o saptamana vorbesc pe facebook cu un baiat pe care il cunosteam foarte putin. Vorbeste foarte frumos cu mine si mi-a zis ca ma place iar eu i-am zis ca nu avem multe lucruri in comun si el mi-a zis ca se va schimba el ca sa avem mai multe.Intr-o seara m-a intrebat daca vreau sa ies afara cu el iar eu am refuzat pentru ca nu ma simteam bine.El e mai mare ca mine cu 6 ani.Voi ce credeti ma place sau vrea altceva de la mine? Dau funda.Multumesc

2 răspunsuri:
| cosmina98_7417 a răspuns:

Sa stii ca si eu trec prin aceiasi situatie, mi-e imi zice intruna un baiat pe care il cunosc de trei zile ca "ma iubeste" si chestii din astea...si azi m-a intrebat daca mi-am inceput viata sexuala. Mi-a cam picat fata si chestia e ca liceele noastre sunt foarte apropiate. Eu zic sa incetezi sa vorbesti cu el acum, sa nu mai continuati. Oricum stim amandoua ca e prea mare si sigur cauta un "singur lucru".

| Emilia1015 explică (pentru cosmina98_7417):

Eu l-am intrebat daca nu cumva vrea asta de la mine si mi-a zis ca el nu face dastea...si e cuminte