| BiaSiAtat a întrebat:

De paste nu imi prea place atmosfera aia moarta, adica:Stam pe canapea si dormim ori sa stam si sa ne uitam l; a televizor. Ce credeti ca as putea face ca sa nu ma plictisesc? Funa

Răspuns Câştigător
| Drolja a răspuns:

Si eu urasc asta la familia mea. o adunatura de lenesi! tongue
De ce nu le spui alor tai sa mergeti la iarba verde, sa va plimbati, mergeti prin parc. Sau un gratar, in aer liber e f bine, te incarca.
Te poti uita la o comedie sau un film. filmele te fac mereu sa uiti supararea.
Puteti juca niste jocuri de familie, poate nu aveti cine stie ce, doar remi sau carti e imposibil sa n aveti.
Antreneaza i intr o discutie interesanta. ce subiect iti place tie.
Suna niste prieteni si mergi cu ei.
Sau. de ce nu, culca te si tu tongue
somnul te scapa de riduriwinking
Un... Paste fericit iti doresc!

8 răspunsuri:
| Larisa a răspuns:

De Paste nu este o atmosfera moarta,dimpotriva, pentru noi credinciosii, este un motiv de mare bucurie ca Mantuietorul nostru a inviat.Mergem la biserica, petrcem impreuna cu cei dragi.Ai putea citi, ies cu prietenii etc

| Ćřęøےίиąą a răspuns:

Un gratar toata noaptea :Xlove struck cu prietenii sau askulti muzica :X sau te duci la bisericawinking a2a zi gratar cu prieteni de familie; x dansezi petreci :X marfaa eu de aia asteptwinking

| TheFool a răspuns:

Gluma: Sparge oua. Serios: Poti sa iesi la un film cu familia sau cu prietenii(la cinema). Sa te duci in oras sa bei un suc sau sa mananci cu prietenii. Mai viziteaza cate o ruda, sau cheama in vizita. Daca stai undeva la munte o drumetie nu ar strica( nu la altitudini mari bineinteles). Poti sa mergi la piscina cu familia( vreau sa zic ca nu trebuie sa ai piscina, du-te la un parc acvatic de distractii). Un joc in aer liber nu strica(ex: betminton- nu stiu exact cum se scrie, fotbal, volei, baschet, sau pur si simplu alearga pana obosesti intr-un joc ca prinsea etc.) Orice ai alege fa pe cat posibil sa ai un Paste Fericit!

| EmmaSch a răspuns:

Eu zic ca ai putea sa compui si sa trimiti SMS-uri amuzante prietenilor sau rudelor.De altfel ai putea sa joci feste legate de oua.
Dar ca sa te amuzi: http://alice.protv.ro/video-pastele-tau/21047/pagina-25.html
Funda:o3?

| Drolja a răspuns:

Multumesc pentru funda! big grin ma bucur ca ti am fost de folos

| MindBlowing a răspuns:

Ar trebui sa citesti o carte.

| raluca_6274 a răspuns:

Nu stiu, poti sa inviti niste prieteni buni

| Ioana_5692 a răspuns:

Dai muzica la maxiiiim, iti iei cativa prieteni si dansezi!