| Miza a întrebat:

De unde pot confectiona o pereche de ochelari gen http://www.google.ro/......tp?/imgres din Timisoara? NU pentru vedere! Doar ca ACCESORIU! :D
Funda! :*

4 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Cred ca era achizitiona totusi...
Nu stiu ce magazine sunt in Timisoara ca nu-s din zone, insa asa ceva se gasesc peste tot. Daca vrei fara sticla (care oricum e doar de forma) poti sa te duci la un magazin de ochelari si sa cumperi doar rama care e in jur de 50lei. Gasesti si prin hipermarketuri gen Carrefour cam la acelasi pret doar ca au sticla (fara dioptrie). Daca nu gasesti poti sa cauti pe la magazine de haine si accesorii gen New Yorker, H&M, Accessorize etc. Daca vrei originali atunci du-te la magazine speciale doar cu ochelari de soare si vedere, insa acolo sunt foarte scumpi, pot sa ajunga pana la 200lei (cei originali au inscriptionat in colt Ray Ban si sunt in general de soare).

| Wrecked a răspuns:

Te duci la oftalmologie sau la cosu de gunoi laughing

| AtateaConditii a răspuns:

In piata Badea Cartan acolo langa biserica cum intri in piata is magazine de ochelari stii acolo cum e un hol pe dreapta si stanga magazine sau de la optica jean eu mi-am luat nu seamna chiar ca cei din poza.

| LoveYouPdi a răspuns:

Buna! Poti sa-ti iei din Mall sau de la magazine de accesorii! Sper ca te-am ajutat si sa-tii gasesti, sa-ti placa si sa-i porti cu placere! Pa-pa!happy