| ghkjghk a întrebat:

De unde pot descarca SIMS?[nu conteaza daca e 1/2/3]Puteti lasa ID aici sau pe privat ca sa mi-l dati pe Mess. FUNDA URGENT. [La multi ani 2011!]

1 răspuns:
| CappuccinoIn a răspuns:

Hey, din cate stiu eu, jocul SIMS nu se poate descarca de pe net. Este fabricat cu un cod de insertie astfel incat toti jucatori se loghiaza online cu ajutorul acelui cod. Este o metoda de prevenire contra piratari jocului. Daca vrei sa il joci, poti doar sa il cumperi. Sper sa iti fie de ajutor raspunsul.