| Jessica a întrebat:

De ziua mea i-am convins pe parinti sa imi ia un telefon nou. As vrea sa fie cu touch screen. Idei?
P. S.: Nu vreau sa veniti cu Samsung Corby pentru ca deja am si nu prea sunt multumita de el.

8 răspunsuri:
| MrStieTot a răspuns:

Sunt multe telefoane ca lumea
de ex:
HTC Disaer HD
HTC Disaer
HTC Wild Life
Samsung Galaxy S
si cam atat

| zelda a răspuns:

Eu am un NokiaX6 sunt foarte multumita de el.

| bau0217 a răspuns:

Nokia N8 sau Sony Ericsson Xperia Pro, X10, arc, etc. Astea sunt cele mai bune. Sfatul meu e sa NU iti iei o porcarie gen iphone.

| BubuuLinna a răspuns:

Buna!@@@ :*:*

cel mai frumos si cel mai bun
crede-ma Lg Gt 505 :*:*

cel mai bun nu se strica repede iti da tot la el
adica m-e mi-a dat imi tine km vreo 3 saptamani incarcat teluu love struck:*:*

ee super fain ia-ti'l vei fi multumita :*:*

funda?batting eyelashes :*:*

| Iuliana_3551 a răspuns:

Pai poti sa-ti ei Nokia 5230 eu am dat 7 mil. pe el dar sa stii ca nu prea are memorie mare.

| Dragosh195 a răspuns:

I-phone 4winking

| AG a răspuns:

Eu am LG Cookie [KP 500] si sunt multumita de el