| andreutza99 a întrebat:

Deci am 12 ani nu am prieten dar am mai avut as vrea sa mai am dar majoritatea baietilor sunt cam rautaciosi as vrea sa imi fac un prieten dar in navodari adica aici unde stau eu sunt baieti draguti dar rautaciosi mi-as dori sa am un prieten de treaba sa nu se supere din orice...

4 răspunsuri:
| effect a răspuns:

Eu zic sa ai rabdare pentru ca la 12 ani ai timp de acum incolo sa ti gasesti un prieten
Nu te grabi si vei vedea ca iti vei gasi o persoana ok
Trebuie doar sa ai rabdare

| snoopy_6788 a răspuns:

Pot fiu eu prietenul tau...dk vrei bineinteles

| Adry05 a răspuns:

Momentul va veni de la sine, adica la un moment dat va aparea si in viata ta un baiat pe care sa-l placi si care sa te placa! Faza e ca, daca nu te bagi in seama cu ei, si nu te imprietenesti [si mai nou daca nu arati bine] nu ai ce sa faci, doar sa astepti!happy Pana cand acel baiat special va aparea in viata ta! Sper ca te-am ajutat! O zi frumoasa! kiss

| snoopy_6788 a răspuns:

Da dar un prieten pot sa ai...dar un iubit mai greu