| FoXy a întrebat:

deci am 14 ani, 1.73 si vreo 56 de kg.Pana aici toate bune.Problema mea este cea a sanilor.Pentru varsta mea sunt cam mari(90), si ma gandeam ca la marimea aceasta ar trebui sa fie lasati, ei bine:nu sunt. Vreau sa stiu daca asta este o problema sau e ceva normal.Mentionez ca inca sunt virgina.va rog sa ma sfatuiti

Răspuns Câştigător
| wannabe a răspuns:

Taci ca esti buna laughing btw. da-mi raspunsu castigator mie love struck

4 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

E normal.

| valyutzu a răspuns:

Moamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ce swett esti nice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este nici o problema. E ceva normal.

| simion a răspuns:

Esti tanara, si daca nu-s lasati e la fel de bine, ai timp si pentru viata sexuala, dar in pivinta sanilor e totul bine chiar daca is mari nu e asa o problema chestie este sa te simti u bine si nah sa-ti fie usor happy