| blackboss a întrebat:

Deci am 14 ani si sunt clasa a 7 a ..imi place de o fata de langa blocul meu dar o vad foarte rar poate chiar deloc pe saptamana.si eu as vrea sa vb cu ea si nu pot pentru ca ba o vad cand intra in bloc ba deloc si vreau sa vb cu ea si nu stiu cum.Ea nici nu stie ca exist.

Ce sa fac?

Chiar imi place mult! O plac atat de mult:X.Nu vreau sa o spionez.Dar as vrea sa ne inalnim.

1 răspuns:
| madutza1120 a răspuns:

Buna! iti inteleg sitatia, inkearca sa iti petreci si u timpul mai mult prin fata blokului cand sti ca ar trebui sa apara ea..si cand o vezi,, opreste.o si intreab-o daca vrea sa fiti amici. si spune-i keeea ce simti pentru ea de mult timp,, si vei afla si u raspunsul. fara a.i da batai de cap:X:X:X..succes