| blackboss a întrebat:

Deci am 14 ani si sunt clasa a 7 a ..imi place de o fata de langa blocul meu dar o vad foarte rar poate chiar deloc pe saptamana.si eu as vrea sa vb cu ea si nu pot pentru ca ba o vad cand intra in bloc ba deloc si vreau sa vb cu ea si nu stiu cum.Ea nici nu stie ca exist.

Ce sa fac?

Chiar imi place mult de ea! Dar daca nu ne intalnim... sfaturi plss. Funda.O astept dupa scoala cate o jumatate de ora.dar nu am mai vazut-o.sau poate ca nu o prind eu... sfaturi

2 răspunsuri:
| BeYourSelf7 a răspuns:

"Si, si, si, si, si, si" demonsteaza ca ai sange-n ****! Fa rost de nr de tel, scoate-o la intalnire si de acolo te descurci.N-o sa ti-o aduca nimeni daca tu stai si postezi intrebari pe TPU in loc sa aflii cat mai multe despre ea. Baftahappy

| Rawwrr a răspuns:

Esti baiatul, asa ca, i-a atitudine!

Daca tu nu intervii, crede-ma ca ea nu o sa vina la tine. Atrage-i atentia intr-un mod placut, dar sa nu pari un cocalar.

Deci nu o lua cu faze gen :

"Domnisoara, cat e ceasul? "

Incearca sa aflii numele ei, caut-o pe facebook si propune-i sa va intalniti! happy

Nu o astepta sau nu te duce dupa ea peste tot unde merge, o sa o sperii. Nici intr-un caz nu se va apropia de tine prin asta.;-)

Bafta! Funda?