| YoDarky a întrebat:

Buna deci am nevoie de un pic de ajutor.Deci am intrebat pe o fata daca vrea sa fie cu mine si a zis nu.Eu sunt gen : vedeta scolii am fost cu toate.Si ma rog m'a refuzat dupa am intrebat'o daca are niste id-uri de fete pentru ca vreau o iubita sa o iubesc cu adevarat si sa nu ma mai dau in sepctacol sa fim doar noi2 sa nu stie nimeni pentru ca eu chiar vreau sa am o adolescenta cat de cat fericita asa ca vreau sa ma schimb.Si ea mi-a zis ca nu are id-uri dar m'a intrebat daca maine seara nu ies cu ea la o plimbare voi ce parere aveti? Sa o intreb iar dupa plimbarea de maine seara? sfaturi va rg dau funda pentru cel mai bun...scuze de 1000 ori ca postez din nou dar am uitat sa mentinoez ea e de alta religie ceea ce nu mise pare ceva grav kaci am prieteni care sunt exact in situatia mea sh s'au sarutat etc.

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Dai cu jet nu merita...
Daca tea luat din prima cu 'vedeta scoli' e clar

| TSO7 a răspuns:

Ce religie e ea si ce religie esti tu?

| emiitzzy a răspuns:

Pai da accepta du-te plimbate cu ea :Xfii tu insuti arati ca pe tine nu te intereseaza s fii veeta scolii trebuie intereseaza sa fiii unulnormal un baiat simplu si dragut atent cu fetele cel mai sicner lucru pe care il poti face este ca in plimbarea acea sa ii spui ce ai zis aici vrei o prietena sa o iubesti sa stati doar vooi doi spuni vb cu ea de ce simnti si totul va fi bine dar fii sincer cu ea atata iti zic! daca mai ai nevoie de sfaturi utile ma gasesti pe emiitzzy sau pe private si apropo legat de religie nu stiu ce sa zic depinde cum gandeste fata si cum este ea poate teo refuzat ca crede ca vrei numa sa fi cu ea pentru ca esti vedeta scolii sa demonstrezi ca u poti fii cu orice fata din scoala! si nah se simnte si ea cam prost apoi...:*:* bafta la plimbaricaasmug:X