| anonim_4396 a întrebat:

Bună!
Deci, am o problemă.

Acum vreo doi ani am început să-mi întind părul cu placa.
Aveam părul foarte des şi creţ, dar de ceva vreme îmi stă întins după ce mi-l spăl. Nu vreau să mai folosesc placa de păr.
P.S. e foarte ars părul meu. Ştiţi ce remedii există pentru părul ars? Aş dori ceva naturist, mască de păr sau ceva...

Merci. (fundiţă).

1 răspuns:
| Panda10213 a răspuns:

Pai toate fetele fac prostia asta.Le e rusine cu parul lor natural asa ca incearca sa il inbunatateasca.Parului ars nu mai ai ce sa ii faci.Trebuia sa fii stapana pe situatie.