| Ilovedinero a întrebat:

Buna, deci am o problema. Se apropie ziua mamei si chiar nu stiu ce cadou sa ii fac, are absolut de toate.Are bijuterii, poate merge intr-o vacanta cand vrea ea si nu ii lipseste absolut nimic.Am trecut de mult de faza cu felicitarile iar anul asta m-am gandit sa inramez o poza cu toata familia insa simt ca nu e destul, va rog dati-mi idei.

7 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Iti recomand sa ii oferi un voucher cadou. Exista pentru cine la restaurant, pentru cumparaturi in anumite magazine, pentru tratamente la salon sau orice.

Cauta pe google vouchere cadou/card cadou/experiente cadou si gasesti diferite siteuri. Unele au categorii chiar pentru anumite orase.

| Marius22222222222 a răspuns:

O cana cu poza ei din aia neagră și când pui apa fierbinte sau cafea apare poza pe cana

| Manciu_Emil_1976 a răspuns:

Păi sunt 2 categorii: 1. Ceva care să-i placă.
2. Ceva care să o ajute. Adică ceva de genul: util/necesar sau inpresionant, pe termen lung.
Cred că la categoria 2 tu vei găsi ceva foarte potrivit : ceva ce-a avut dar nu s-a potrivit prea bine atunci, sau ar avea nevoie și nu știe ce anume ( produs/model/soluție/alternativă).
Oricum, ceva tot din Germania sau altă țară dezvoltată, că la noi... până și produsele originale zici că-s făcute în garajul fabricii, special pentru România.

| Vasilake a răspuns:

Mare dilema. Exista niste cafea scumpa care are excremente in ea. (vb serios) Cica-i cea mai grozava.

| Hrea12345 a răspuns:

Are chiar de toate? Are si vibratorul ''pinkpussy''?

| Ilovedinero explică (pentru Hrea12345):

Il are pe tata, ii e destul

| Hrea12345 a răspuns (pentru Ilovedinero):

Mai poate?