| meryy11 a întrebat:

Buna☺deci am un coleg in clasaa pe caare il plac inainte eram mult mai apropiati vb pe fb multt si radeam acum e mai distant si se comporta mai ciudat si stateam cu el in parc si cu niste colege si dupa sc jucaam cu el football nu știu ce sa intamplat acum e mai apropiat de alte fete din clasa si vreau si eu sa stau cu el ce credeti ca sa intamplat? Ce sa fac? Sa ii zic ceva? Dati-mi ceva sfaturi va rog cum sa ma bag in vb cu el da srmne ca ma place iar alte ori nu alte ori dau funda

2 răspunsuri:
| Ravenborn a răspuns:

Păi întreabă-l ce s-a întâmplat, dacă s-a supărat pe tine. de ce nu mai sunteți ca înainte. big grin

| meryy11 explică:

Nu știu si chiar imi plăcea ca vb cu el asa...i-l simțeau aproape ca un frate