| ANA12121 a întrebat:

Buna, deci am un fel BFF(băiat) care vb cu el foarte mult 4 5 ore și am facut poze tinandu-ne de mâna, mergem impreuna la scoala (uneori) și imi zice și iubi câteodată... Asta inseamna ca ma place? Sau doar ca tine la mine?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Si de unde sa stim din detaliile astea? Poate e la gluma

| aimullah123 a răspuns:

Cine stie ce are el in cap laughing
Ai grija ce poze va faceti ca sa nu te santajeze vreodata big grin

| Mynameis93 a răspuns:

De ce nu încerci să vorbeşti cu el despre asta?
Adică tu îl cunoşti cel mai bine, noi nu avem de unde să ştim ce gânduri are el.

| AlMaDi a răspuns:

Cred ca intrebarea corecta este, dar tie iti place de el, ca un iubit?
Ti-ai dori sa te sarute?