| Alëxąndŕą a întrebat:

Buna deci am venit cu acceiasi intrebare si va reamintesc ca nu au cum ca scrtaie usa au decat un motiv stam la etaj si trebiAm o intrebare am 11 ani mai intai.

Deci fiti ateni parinti mei nau mai facut sex de cand m-am nascut sa va expicl si pe urma intelegeti pana la 4 ani au avut grija de mine si dormeau in pat cu mine ca mereu ma trezeam si pana la 6 ani dormeam cu mama si tata cand am inceput scoala miau loat un pat al meu am afla intre timp dela colegi ce fac parinti si atunci am iceput sa ii inpiedic nu pot cobora jos ca usa scrtaie mama a pus 3 usi si tot scartaie rau si te trezesti automat noi aveam acceleas liber la scoala si stitit nu am eu atatia ani cat erau s-o faca si eu i-am inpiedicat si intrebare e de ce ma deranjeza? si daca va uitati cu atentie la intrebarile mele am mai pus-o si m-a facut cine proasta de ce? ca sunt un copil si nu im dau seama de ceva care ma intreb de 4 ani? e sa sara de pe geam si ma rog ei daca stau pan la 12 rau se trezesc diimineata idea este ca sunt in camera cu ei si daca deschizi usa scrtaie spun asta pentru-ca cineva mi-a zis ca poate au plecat in alta camera cum cu parasuta? au sarit pe geam?

Răspuns Câştigător
| ♀╰☆╮ღDolce Pynkye♀╰☆╮ღ a răspuns:

Scumpa mea, cum ai spus si tu in intrebarea ta ESTI UN COPIL si nu ti-o spun ca pe un repros...ci,ca pe un sfat.Eu te-as sfatui sa te ocupi de scoala cat mai mult, fiindca vezi si tu cate greseli de sriere ai, pentru binele tau. Te pup si incearca sa iti traiesti copilaria cat mai mult...

2 răspunsuri:
| Alx?nd?? explică:

Multumesc ca nu mai injurat dar tot e o intrebare in mintea mea adica mi-a zis cineva pe pv ca este din cauza varstei si cand o sa cresc o sa gandesc alfel dar pemine si cel mai mult sincera mi-a frant inima ca nu mi-au spus-o ei aia mi-a straopuns inima dar cand i-am intrebat. Sau esteo chieste de geloszie simt 2 chieste 1 gelozie si 2 neinterasare de cine de mine adica ei au avut timp in ultimi ani s-o faca dar de mine nu au timp nu sunt obosit nu du-te cu bunica si apoi brusc dintr-o daa\ta cand stau 2 ore pe capl lor zic bine

| ♀╰☆╮ღDolce Pynkye♀╰☆╮ღ a răspuns:

Pitico, cred ca parintii tai nu te inteleg, nu comunica cu tine.Incearca sa vb cu ei, sa ii rogi sa te mai ajute la teme si asa relatia voastra de familie sa va imbunatati.Si pe urma iti vei gasi singura rapspunsul intrebarii tale. Te pup, ai grija de tine.