| francesscaa a întrebat:

deci as vrea sa imi cumpar o pereche de lentile de contact albastre! deci ochi mei sunt mici si caprui sad! daca ati folosit sau aveti ceva sugestii de unde as putea sa imi cumpar o pereche de lentile pentru ochi mei va rog sa ma ajutati! multumesc!

2 răspunsuri:
| PookieBear a răspuns:

Eu mi-am cumparat de pe internet, mai precis de aici: http://www.xlentile.ro/colourvue-bigeyes-2-lentile.Am fost f multumita de ele, dar daca vrei sa comanzi ai grija la detaliile comenzii, daca nu ai nevoie sa nu iti iei cu dioptrii, ci doar in scop cosmetic :)