| Loredana96 a întrebat:

deci azi am avut un concurs in liceu concursul a fost haioz, adica de 1 aprilie.Prietenul meu a venit si el sa vada cum particip (el inavata in alt liceu) Dar inainte sa vina a planuit o farsa cu prietena mea cea mai buna, venise doar prietena mea la concurs si mi-a spus ca iubitul meu e in spital are probleme grave cu inima...(el chiar e bolnav cu inima.Eu am inceput a plinge pentru ca chiar am crezut si peste vreo 10 minute a venit el si m-a cuprins si mi-a spus ca a fost doar o farsa.
Ce credeti ca faptul ca am plins a fost o dovada ca tin la el sau a crezut ca sint doar o obsedata?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoria asta nu este pentru povesti.

| Simplyy a răspuns:

Ar trebui sa creada ca tii la el! Nu ar avea de ce sa creada ca esti obsedata, doar daca nu i-ai dat motive.