| anonim_4396 a întrebat:

Deci azi mi-am cumparat de la farmacie o crema pentru ingrijirea unghiilor si pe ea scrie sa o aplic pe unghii dimineata si seara. Azi de dimineata m-am dat cu ea dar aveam unghiile sterse, curate si spre dupamiaza m-am dat cu oja. Pot sa apilc crema pe unghii chiar daca le am date cu oja?[App: Gel pentru ingrijirea unghiilor Mari-TIS].

Răspuns Câştigător
| Catcherintherye a răspuns:

Nu cred.am patit asa odata si nu s-a aplicat deloc. Mai bine ar fi sa le stergi, le dai cu crema, si apoi sa le faci la loc. insa te sfatuiesc sa nu le mai dai cu oja mai mult timp, pentru a se vedea efectul

1 răspuns:
| DeLyUtZa_8860 a răspuns:

Pentru ca gelul sa actioneze trebuie sa ai unghiile perfect curate
nu are km s ajunga gelul la unghie daca e oja