| Michelle_5585 a întrebat:

Deci cand eram mai micuta ma uitam la niste desenelaughinglaughingEra cu un catel care traiea cu 2 oameni si tot veneu ceva extraterestriilaughing sau ce erau si el ii salvalaughing... da nu stiu cum le chema.plsbig grin dau funditarolling on the floor

Răspuns Câştigător
| ConstiintaTa a răspuns:

Aaaa...:))lol si mie imi placea desenul ala animat.era super funny; Ma bucur ca ti-a palcut si tie >:D< se numeste Curaj cainele fricos;)) Uite o pozuk cu el cand era speriat;))

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Sper sa iti placa :)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curaj caine fricos, parca