| xXAnnexX a întrebat:

Deci dau FUNDA si Voturi!

Saptama trecuta, baiatul de care imi place mie, si-a batut joc de mine si de sentimentele mele. el si cu fata aceea(cei care stiu intrebarile precedente stiu despre ce e vb)au facut o farsa.Era vorba ca el sa ma intrebe daca vreau sa fiu cu el. iar dupa zile sa se desparta de mine.Eu nu am stiut ca va fi o farsa.si am acceptat. Dupa o sap, a zis: trebuie sa ne despartim, a fost o farsa.Eu dupa aceea am aflat ca el si cu ea au facut chestia asta.Ma simteam si inca ma simt oribil. Iar dupa aceea m-au invitat pe mine in conferinta, si special cred ca a facut-o...pentru ca o intreba pe fata aia daca vrea sa se sarute cu el, ea i-a spus ca nu. iar el a spus ca tot se vor saruta, iar eu am izbucnit in lacrimi. Ea nu era asa, acum este exact ca el, nu ii mai pasa prea mult de mine.Plus ca am vazut multe conversatii dintre ei.si de fiecare data.ma intristez si plang f mult.Pt ca, chiar tin la el si vad ca ei practic sunt meniti sa fie impreuna.desi nu recunosc ca ar fi ceva intre ei mereu zic ca sunt doar prieteni si ca, cu ea vb f frumos. iar cu mine ca un *** scuze de expresie
Ce ziceti?
Ce pot face?
PS: Nu ziceti sa incerc sa il uit ca nu pot!

1 răspuns:
| buterfly a răspuns:

Pai pentru inceput indeparteaza-te de ei draga mea.Nu-i mai baga in seama, si fii indiferenta.
Sti si tu ca este o vb, indiferenta doare mai tare decat ura.Asta trebuie sa faci si tu, sa fi indiferenta.
Nu mai crede nimic din ce spun ei, pentru ca se pare ca au chef de glume pe seama tastraight face.
Dc nu incerci sa te aliezi si tu cu cinevalaughing, poate suna aiurea dar poate avea efectewinking
Succes! Grija de tine!:*