| Bianca1992013824 a întrebat:

Deci de cateva saptamani sau ceva de genul nu mai vad asa bine...nu mai vad asa clar.Tin sa precizez ca stau destul de mult in fata PC-ului (nu sunt "obsedata" de Pc, doar ca joc cs si sunt admin pe un sv si stau destul de mult si ma joc) dar la fel de mult stau si in fata telefonului.Credeti ca daca as sta mai putin la PC si telefon..as putea sa-mi recapat vederea? Nu vreau sa port ochelari si nici lentile de contact.Dau funda

1 răspuns:
| Sportfreak a răspuns:

Calculatorul nu iti afecteaza cu nimic privirea, este doar un mit. Du-te si fa-ti un control la ochi, poate fi din familie sau cine stie.